O nas

Restauracja Restauracja "Rūta"

Życie z tradycją smakuje lepiej

Od zawsze pragnęliśmy stworzyć miejsce, gdzie będziemy żyć naszymi pasjami i dzielić się tym z innymi. Owocem tych pomysłów jest restauracja Ruta – tradycja i kultura płynnie łącząca się z XXI wiekiem. Odkrywamy zapomniane oblicza regionu litewskiego i nieustannie przypominamy, jak pyszne potrafi być życie.

Chylimy głowy przed historią

Niczego nie tworzymy na nowo, nie zmieniamy, nie próbujemy udoskonalić. Bazujemy na regionalnych smakach i tradycjach, na przekazach kultury i historii. Pracujemy w zgodzie z naturą, a naszą maksymą stała się prostota. Podchodzimy z ogromnym szacunkiem do każdego owocu ziemi, na której żyjemy – wiemy, ile ciężkiej pracy wymaga ich powstanie.

Ścigamy marzenia

Plany i nieustające pomysły, które rodzą nam się w głowach, są motorem napędowym naszych działań. Nie spoczywamy na laurach, każdego dnia staramy doskonalić się ciężką pracą. Ktoś powiedział kiedyś, że lżej jest ponosić wyrzeczenia, gdy widać namacalne efekty. I jest to prawda – uśmiech na twarzach naszych Gości i ciepłe słowa rekompensują każdy trud ponoszony dla tego miejsca.